הארכת ויזה לארה"ב – המדריך המלא


Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/visausa/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4803
הארכת ויזה לארה"ב

על מנת להגיע לארה"ב ולעשות שם חיים משוגעים – חייבים להוציא ויזה. אך למעשה ניתן לקבל יתרון משמעותי לעניין אם כבר הוצאת ויזה לארה"ב בעבר. הליך הארכת הויזה הוא הרבה יותר פשוט מהוצאתה בפעם הראשונה, בעיקר החל משנת 2015, כאשר השגרירות אישרה שניתן לבצע את ההארכה מבלי להגיע לשגרירות באופן אישי. החלטה זו מתבטאת בכך שלא צריך להגיע לריאיון לשגרירות, אלא רק לשלוח את הטופס באמצעות דואר רשום. כך, לפני כל המידע הדרוש על הארכת ויזה לארה"ב – המדריך המלא.

השלבים של הארכת הויזה

כאמור, כיום הרבה יותר קל לבצע הארכה של הויזה, אך ההקלה העיקרית היא בעובדה שאין צורך להגיע לריאיון. עם זאת, במידה והנסיבות של החיים שלכם השתנו באופן מהותי, עליכם להוכיח מחדש את הכוונות שלכם שלמענם אתם מבקשים הוצאת ויזה לארה"ב: אם מדובר בנסיעת עבודה, יש להמציא את המסמכים המוכיחים זאת. כמו כן, מומלץ להראות את כל מה שמחזיק אתכם בארץ: עבודה, משפחה, נכנסים, כל הדברים שילכו לאיבוד אם לא תחזרו לאחר פרק הזמן שהבטחתם. כל המידע הזה, לצד תמונה לויזה לארה"ב מועבר לידי השגרירות לבדיקה, ואם התשובה היא חיובית, תקבלו את הדרכון הבית בדואר (התשלום עבור המשלוח נעשה על ידיכם תוך תשלום האגרה).

מה עושים אם לא ביצעתם הוצאת ויזה בעבר

אם הארכת הויזה אינה אופציה עבורכם, או שהדרכון שלכם הושחת ויש לבצע חידוש, או שפג תוקפה של הויזה הישנה, או של הדרכון ולא עשיתם את החידוש בזמן – יש לעבור את כל השלבים המקדימים. יחד עם זאת, גם במקרה זה עצם העובדה שכבר קיבלתם ויזה בעבר, ובהנחה שלא ביצעתם שום עברות שהכניסו אתכם "לרשימה השחורה" במדינה עצמה, אין כל סיבה לכך שלא תקבלו את האישור הרצוי ושארה"ב לא תקבל אתכם בזרועות פתוחות.

מידע נוסף להשלמת הארכת ויזה לארה"ב – המדריך המלא

בתהליך הוצאת ויזה לארצות הברית, הפרטים הקטנים יכולים להכריע רבות. למשל, תמונה לויזה לארצות הברית היא תמיד פרט חיוני במילוי הטפסים, ופספוס שכזה עשוי לעלות לכם ביוקר – סירוב על רקע טכני נפוץ מאוד בתחום זה, ותמיד עדיף למנוע זאת במידת האפשר. כאשר אתם עושים את כל התהליך "לפי הספר" ובשקיפות מלאה, בין אם מדובר בהארכה או הוצאת ויזה חדשה, הסיכויים לסיבוכים קטנים באופן משמעותי. אם אינכם בטוחים בקטנות של התהליך, ניתן לפנות לשירותים של חברה מקצועית המתמחה בסיוע לקבלת הארכה לויזה תוך זמן קצר (לעיתים אפילו במספר ימים בלבד).