מי צריך ויזה לארה"ב?

מי צריך ויזה לארה"ב

מי צריך ויזה לארה"ב? למעשה כולם. כל מי שמתכנן להגיע לארצות הברית לכל סוג של שהות ולכל תקופת זמן, מחויב להצטייד תחילה בוויזה תקינה ותקפה. ללא ויזה, לא ניתן להיכנס בשעריה של ארצות הברית. חוק זה חל גם על תינוקות וילדים. עם זאת ילדים מתחת לגיל 14 אינם חייבים להגיע לשגרירות לצורך ריאיון אישי, ואילו בני נוער בין 14 ל-18 צריכים להגיע לשגרירות בליווי מבוגר.

מי צריך ויזה לארה"ב
מי צריך ויזה לארה"ב

מעבר לכך, הורים המעוניינים לטוס לארצות הברית עם התינוק החדש שלהם, מחויבים למלא גם את הטפסים שלהם וגם טופס מיוחד המיועד לתינוקות. כל הטפסים נמצאים באתר האינטרנט של שגרירות ארצות הברית, וניתן למלא אותם און ליין. מעבר לכך, חשוב לדעת כי גם התינוקות מחויבים לשלם אגרת ויזה, בדיוק כמו ההורים שלהם.

מה חשוב לדעת לגבי ויזה לארצות הברית והארכתה ?

הוצאת ויזה לארצות הברית זהה למעשה לתהליך של הארכת ויזה לארצות הברית. אנשים רבים נוטים לחשוב כי אם בעבר הם קיבלו ויזה לארה"ב, כנראה שהם לא יתקלו בשום בעיות להאריך את תוקפה של הוויזה שלהם. למעשה, אין זה כך. אין שום אפשרות להאריך את התוקף של הוויזה, אפילו לא ביום אחד.

מי שיש לו ויזה שהתוקף שלה פג, צריך לחדש את הוויזה שלו. תהליך חידוש הוויזה הוא למעשה אותו התהליך בדיוק כמו הוצאת ויזה חדשה. אין שום קיצורי דרך ואין שום הקלות בעניין. יש צורך למלא מחדש את הטפסים המקוונים באתר של שגרירות ארה"ב.

לאחר מכן, יש צורך לשלם את האגרה המבוקשת עבור הוויזה ולתאם מועד לריאיון אישי בשגרירות. חשוב לזכור, כי גם מי שכבר הייתה לו ויזה אך תוקפה פג, לא בטוח שיקבל ויזה חדשה. לפעמים שינויים קטנים לכאורה בנסיבות החיים, עלולים לגרום לתשובה שלילית.

מי צריך ויזה לארה"ב?

לסיכום, כל מי שמעוניין להיכנס לאחת המדינות המדהימות ביותר בעולם – ארה"ב – חייב קודם כל להוציא ויזה. כל אזרח ישראלי בכל גיל מחויב בוויזה, ובלעדיה לא תתאפשר כניסתו למדינה. חשוב לזכור כי אם הבקשה לוויזה נדחית, לא ניתן לערער אלא.

האופציה היחידה היא להגיש בקשה נוספת, אך מומלץ לחכות מעט ולא להגיש את הבקשה מהר מידי. חשוב להתכונן היטב ולהבין בדיוק את הנהלים לצורך הוצאת הוויזה. מילוי הטפסים למשל, חייב להיעשות בצורה מוקפדת ודייקנית, תוך כדי הקפדה על דקדוק נכון ומתן פרטים מלאים ונכונים. חשוב להצטייד בכל האישורים הרלוונטיים, כגון פירוט חשבון בנק, תלושי שכר ועוד.