ירח דבש בארה"ב – למי זה מתאים?

ירח דבש בארה"ב

ירח דבש זהו הטיול המיוחד ביותר בחיים שלנו – האפשרות לחוות את הרשמים הראשונים בתור זוג נשוי. לכל זוג יש את החלומות שלו להגשמה אישית, אך לא תמיד יש את היכולות הכלכליות לטיולים מסוימים. כך, לא כל אחד יכול להרשות לעצמו ירח דבש בארה"ב, אך במידה ורוצים ירח דבש מהסרטים, זה ללא ספק היעד שלכם. לשם כך, יש להתחיל בהליך הוצאת ויזה לארה"ב, ההכרחית על מנת להיכנס לארץ בכל עת, אלא אם כן אתם בעלי אזרחות, ואז כמעט אין שאלה לאן לטוס לירח דבש!

מי האנשים שיכולים ליהנות מירח דבש בארה"ב במידה המרבית?

ארה"ב זוהי מדינה ענקית ומגוונת ביותר, שבה ניתן למצוא אטרקציות מיוחדות ובולטות בכל אחת מהמדינות. אנשים שיכולים ליהנות במידה הרבה ביותר מטיול זה הינם כאלה שיש להם מגוון רחב של תחומי עניין, שמצד אחד אוהבים את הערים הגדולות וירצו לראות את התפוח הגדול של ניו יורק (אחת הסיבות הנפוצות לבקש ויזה לארצות הברית), גם ליהנות מהטבע המגוון, כולל הקניון הגדול, המדברים של המדינות הדרומיות, חופי הים הקסומים של קליפורניה ומיאמי וכו'.

עד כמה הליך הוצאת ויזה לארה"ב עשוי לפגוע בהנאה שלכם מהטיול?

לפני שמתחילים לחלום ולתכנן את המסלול של ירח הדבש הקסום, חשוב לחשוב האם יש סיבה לדאגה שהשגרירות האמריקאית לא תיתן לכם את הויזה הרצויה. הסיבות לסירוב לרוב מובנות: חשש שתתנהגו באופן מעורר דאגה במהלך הביקור שלכם, כולל החשש שתישארו בגבולות המדינות מעבר לתקופה שהבטחתם. אך במידה ואין בעבר שלכם כל בעיות (כולל תיקים פליליים, תפקידים סודיים בצבא שעשויים להפוך אתכם לגורם בעייתי עבור הביטחון בארה"ב).

דקויות נוספות עבור חידוש ויזה לארה"ב לרגל ירח הדבש שלכם

אחד התהליכים שאפשר לעשות לרגל ירח דבש בארה"ב זה חידוש ויזה לארצות הברית זה לחדש ויזה במידה ועשיתם אחת במהלך העשור האחרון. יחד עם זאת, חשוב מאוד לעשות את החידוש לפני פקיעת הויזה הראשונית, לפחות שלושה חודשים לפני כן. היתרון הגדול של הליך זה – האפשרות לעשות זאת ללא ביקור בשגרירות, מה שחוסך זמן רב ומעניק את האפשרות לקבל את הדרכון ישירות אליכם הביתה (יש לשלם עבור הדואר הרשום מראש במסגרת האגרה). במידה ורק לאחד מכם יש ויזה, ניתן לצרף צילום דרכון של החתן או הכלה המיועדים כחלק מהוכחת המהימנות שלכם, ולהבטיח פעם נוספת את קבלת הויזה ללא כל עיכוב או בעיה.