ויזה לארה"ב לבד או דרך סוכן?


Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/visausa/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4803
ויזה לארה"ב לבד או דרך סוכן?

בנסיבות שונות יש צורך להוציא ויזה לארה"ב למטרות שונות – לעיתים מדובר לנסיעה תיירותית בלבד, במקרים אחרים מבקרים קרובי משפחה. סיבה פופולרית נוספת לנסוע לארה"ב זה למטרת עבודה, כגון "דוכני ים המלח" הנפוצים שישראלים רבים עובדים בהם כחלק מהשיוך שלהם למדינת ישראל. כך או כך, עבור אנשים מסוימים מדובר באתגר גדול במיוחד. למשל, אלה שיש להם אנגלית ברמה טובה בעל פה בלבד, אך לא בכתב. חוסר יכולת להתנסח בצורה תקינה בשפה זו במסגרת מילוי טופס DS160 עשוי לגרום לדחיית הבקשה. מה עושים במקרים אלה?

היתרונות של בקשת ויזה דרך סוכן מקצועי

כמו כל הליך בירוקרטי, ניתן להגיש בקשה לקבלת ויזה לארה"ב באופן עצמאי, אך כאשר עושים זאת דרך גורם מקצועי, ניתן לצמצם את הסיכויים לטעויות אנוש שחוזרות לעיתים קרובות ומביאות לתשובה השלילית המצערת. גורמים מומחים יודעים את כל השלבים בעבודה ויכולים לדאוג לכך שלכם זה לא יקרה. כך, מילוי לא מלא של הטופס יגרום לכך שיהיה צריך למלא אותו שוב, או לחילופין – לקבל סירוב. כמו כן, חוסר תאימות בין מה שנאמר בטופס ומה שנאמר בריאיון גם יגרום לדחיית הבקשה לויזה. סוכן יכול להביא לכך שהטופס ימולא ללא רבב ויגיע לשגרירות בזמן ואף להכין אתכם לריאיון בצורה שלא תכשילו את עצמכם בשום פנים ואופן.

מתי סוכן לא יכול לעזור לכם

ראוי לציין שהסוכן בסך הכל עוזר לכם בניסיון שלו וביכולת למלא טפסים בשפה האנגלית ברמה תקינה ומכיר היטב את הליך קבלת הויזה. עם זאת, עם בביוגרפיה שלכם יש נתונים שמונעים את כניסתכם לארה"ב או לכל מדינה אחרת, הסוכן לא יוכל לעזור לכם בשום צורה: לדוגמא, אם יש לכם חובות גדולים בהוצאה לפועל, תיק פלילי שאינו נסגר – סביר להניח שהסוכן לא יוכל לסייע לכם, משום שמדובר בחוקים ברורים שאי אפשר לעקוף. אך במקרים מסוימים עשוי להיות מצב שבו אדם ביקש ויזה ונענה בסירוב עקב אי הבנה כלשהי, אך לאחר ביצוע ההליך עם סוכן – התשובה יכולה להיות חיובית.

הארכת ויזה לארה"ב דרך סוכן

אנשים רבים בוחרים כיום לבצע הארכת ויזה לארה"ב באמצעות סוכן, משום שזה נעשה ביום אחד – מילוי טופס מהיר ושליחה שלו  לשגרירות. בעזרת סוכן, אפשר לקבל את ההארכה באמצעות שיחת טלפון קצרה אחת בלבד, בזכות התיקון שקבעה השגרירות בשנת 2015 שמאפשר לקבל הארכה מבלי לגשת לריאיון שני, מה שמקל מאוד על כל הצדדים וחוסך זמן יקר.